Ośrodek Szkolenia Kierowców Rabuś & Góral

Funkcjonowanie naszej firmy jest odpowiedzią na wzrastające wymagania klientów zarówno od strony finansowej jak i merytorycznej. Postanowiliśmy sprostać wysokim potrzebom klienta, zakupiliśmy nowe pojazdy, dokładnie takie same jak w ośrodku egzaminacyjnym w Koszalinie: PEUGEOT 208.

Siedziba firmy wraz z salą wykładową zlokalizowana jest w centrum Szczecinka. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny. Zajęcia teoretyczne odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godz. 16-18. Zajęcia praktyczne prowadzi 9 instruktorów, którzy dysponują czasem od 6 – 22 godz.

– Grzegorz Rabko

– Tomasz Górzyński

– Tomasz Pałubicki

– Arkadiusz Zakurzewski

– Wojciech Gutkowski

– Elżbieta Mienciuk

– Sonia Hofman

– Marcin Dwojak

– Paweł Garczyński

Posiadamy równy, wyasfaltowany plac manewrowy przeznaczony tylko dla naszych potrzeb, wyposażony w dwa łuki na kategorię B oraz cały zestaw egzaminacyjny na kategorie A, A1, A2, AM, B+E i C, C+E.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS?

Po 19 stycznia 2013 r. kandydat na kurs prawa jazdy musi sam udać się do lekarza, który wyda mu zaświadczenie, że może przystąpić do kursu, następnie należy zgłosić się do starostwa zgodnego z miejscem zameldowania, złożyć dokumenty:

1) wniosek o wydanie prawa jazdy (wypełniany na miejscu w starostwie), 

2) 1 zdjęcie zrobione na wprost, 

3) badanie lekarskie (+ psychologiczne w przypadku ubiegania się o kat. C bądź C+E), 

4) zgoda rodziców – w przypadku przystępowania do kursu przed osiągnięciem wymaganego wieku (do pobrania w ośrodku szkoleniowym). 

Tam urząd generuje Państwa Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) i dopiero wtedy idziecie zapisać się do wybranego przez siebie Ośrodka Szkoleniowego.

Na terenie Szczecinka przyjedziemy po Ciebie pod wskazany adres i odwieziemy tam gdzie sobie życzysz. Nie będziesz też miał problemu z badaniami lekarskimi, przyjdź, a my zorganizujemy Ci wizytę u lekarza.

Każdy kursant w naszej szkole otrzymuje bezpłatnie materiały szkoleniowe, do woli może korzystać z naszego placu manewrowego, a na zajęcia teoretyczne może chodzić nieodpłatnie aż do zdania egzaminu państwowego.

Kursanci nie muszą płacić od razu za cały kurs, mogą sobie rozłożyć wpłaty na raty bez odsetek.